پاسخ به سوالات شما؟

 

چرا این نرم افزار :

اکثر مردم شماره های تبلیغاتی اختصاصی و عمومی را بسته اند و بلاک کرده اند  و تبلیغات ای را که از این شماره ها ارسال می شود را نگاه نمی کنند  مثلا اگر شما اس ام اس از یک شماره همراه ناشناس دریافت کنید 100 در صد می خوانید و با توجه به قابلیت نرم افزار که با شماره سیم کارت شما ارسال می کند 100 در صد اس ام اس  شما خوانده می شود.

 

 1. نرم افزار چگونه كار مي كند ؟

 2. چه تجهيزاتي مورد نياز است ؟

 3. چگونه كامپيوترم را به تلفن همراهم متصل كنم ؟

 4. كجا مي توانم درايور مبايلم يا كابل USP آن را پيدا كنم ؟

 5. نرم افزار با چه ماركهايي از تلفن همراه كار مي كند؟

 6. چه تعداد SMS در ساعت مي توان فرستاد؟

 7. چه فرقي بين نسخه   STANDARD و ENTERPRISE  وجود دارد؟ 

 8. آيا مي توان SMS فارسي فرستاد؟  بله

 9. چگونه مي توان رايگان sms فرستاد ؟

 10. نرم افزار روي چند كامپيوتر نصب مي شود؟

 11. محيط نرم افزار چگونه است ؟ 

 12. ساير سوالات ؟

 13. قیمت نرم افزار ؟  159000 تومان

 

نرم افزار چگونه كار مي كند ؟

جواب::

نرم افزار روي كامپيوتر شما نصب مي شود . نرم افزار با اتصال موبايل یا جی اس ام مودم (GSM MODEM) به كامپيوتر شروع به ارسال SMS مي كند.

 چه تجهيزاتي مورد نياز است ؟

جواب:

در صورتيكه موبايل قدیمی دارید و  به راحتي به كامپيوترتان وصل شود نيازي به خريد هيچ سخت افزاري نداريد ولی بهتر است از جی اس ام مودم (GSM MODEM) استفاده کنید این نرم افزار با موبایل های اندروید یا آیفون کار نمی کند زیرا باتوجه به قیمت ارزان جی اس ام مودم (GSM MODEM)  که حدود 30000 تومان الی 90000 تومان می باشد نیازی به هزینه و استفاده از مبایل های گران قیمت نیست.

 

چگونه كامپيوترم را به تلفن همراهم متصل كنم ؟

جواب:

شما مي توانيد تلفن همراهتان را با موار ذيل به كامپيوترتان وصل كنيد:

1) USB data cable or serial data cable
2) Bluetooth,
3) Infra red

كابل USP از همه سريعتر است.  بعضي از كابل هاي USP  براي شارژ موبايل استفاده مي شود كه بايد نرم افزار يا درايور  گوشي را نصب كنيد .

Bluetooth  نيز انتخاب خوبي است زيرا چون بصورت بيسيم عمل مي كند مي توانيد همزمان چند گوشي را باهم وصل كنيد.

Infra red  نيز وصل مي شود ولي به دليل كندي در سرعت توصيه نمي شود.

كجا مي توانم درايور مبايلم يا كابل USP آن را پيدا كنم ؟

جواب:

ما ليستي از درايور ها ي مبايل هاي رايج را براي دانلود براي شما گذاشته ايم كه با دانلود و نصب آنها ديگر نيازي به نصب برنامه هاي بزرگ نداريد. اي درايور ها متعلق به ماركهاي زير هستند:

Nokia, Sony Ericsson, Motorola and Samsung

دانلود درايور هاي كابل USP

 

نرم افزار با چه ماركهايي از تلفن همراه كار مي كند؟

جواب:

نرم افزار اكثر ماركهايي را كه داراي تكنولوژي GSM مي باشند را پشتيباني مي كند و با آنها كار مي كند مثل:

 Nokia, Sony Ericsson and Motorola

چه تعداد SMS در ساعت مي توان فرستاد؟

جواب:

سرعت ارسال بستگي به سرعت شبكه سيم كارت شما و نيز طول متن SMS شما دارد :

براي شبكه هاي  2G GSM   تقريبا   600 SMS  در ساعت است.

براي شبكه هاي  2.5G GSM   تقريبا   900 SMS  در ساعت است.

براي شبكه هاي  3G GSM/WCDMA   تقريبا   1800 SMS  در ساعت است.

 

چه فرقي بين نسخه   STANDARD و ENTERPRISE  وجود دارد؟ 

جواب:

نسخه Standard   فقط از يك موبايل براي ارسال sms استفاده مي كند در صورتيكه نسخه EnterPrise  از جند موبايل براي ارسال بصورت همزمان پشتيباني مي كند كه سرعت ارسال بسيار بالاتر خواهد بود.

آيا مي توان SMS فارسي فرستاد؟ 

جواب:

بله نرم افزار از زبان فارسي پشتيباني مي كند.

چگونه مي توان رايگان sms فرستاد ؟

جواب:

شركت های مختلف مثل ايرانسل و رایتل و همراه اول طرح هایی  را معمولا  فعال می نمایند و با خرید بسته های فعال به هر تعداد شما SMS بفرستيدمثلا  از سيم كارت  ايرانسل به سيم كارت هاي ايرانسل ديگر چه سيم كارتهاي اعتباري و چه دائمي ايرانسل رايگان است.

نرم افزار روي چند كامپيوتر نصب مي شود؟

جواب:

نرم افزار روي هر تعداد كامپيوتر كه بخواهيد نصب مي شود فقط براي هر كامپيوتر نياز به كد Licence براي نصب داريد كه مي توانيد از ما بخريد.

محيط نرم افزار چگونه است ؟ 

جواب:

محيط نرم افزار بسيار ساده است مثل تصاوير پايين  كه به راحتي فرستادن ايميل مي توانيد اس ام اس بفرستيد نسخه های جدید تر بسیار حرفه ای تر هستند:

 

س:آیا ارسال پیام کوتاه به صورت انبوه از طریق سیم کارت منع قانونی دارد؟

پ:ارسال پیام کوتاه به صورت انبوه هیچ منع قانونی ندارد و برای شرکت مخابرات سودآورد می باشد.اما اگر پیام کوتاهی که ناهنجار باشد از قبیل پیام های سیاسی و غیر اخلاقی باعث شکایت دریافت کننده شود مطمعنا مخابرات جلوی آن را خواهد گرفت

 

س:آیا ارسال پیام کوتاه از طریق سیم کارت دارای محدودیت تعداد در روز می باشد؟

ارسال پیام کوتاه به صورت انبوه در روز هیچ نوع محدودیت تعداد ندارد و ما خودمان برای تست توانستیم در یک روز تا 20 هزار پیام کوتاه ارسال کنیم .اما محدودیت در مورد شلوغ بودن شبکه در بعضی از ساعات روز وجود دارد و واراسال پیام کوتاه به صورت انبوه در آن ساعات کند می شود
 
 
 
س:هزینه ارسال پیام کوتاه چقدر می باشد؟
هزینه ارسال بسته به قیمت تعیین شده در ایرانسل یا همراه اول و یا رایتل بستگی دارد که باید به وب سایت آنها مراجعه کنید
اگر بسته ای انتخاب کنید که خوب باشد با توجه به شرایط بسته ارسال اس ام اس رایگان می شود و توجه بفرمایید که نرم افزار ارسال اس ام اس رایگان که روی بعضی از سایتها می باشد sms جهت تبلیغات سایت خودشان است و واقعی نمی باشد.
 

س:ارسال sms از طریق مودم  یا موبایل چه مزیتی نسبت به ارسال از طریق مودم دارد؟

ارسال sms از طریق  ایترنت دارای چند عیب می باشد اول موقعی که اینترنت در دسترس نباشد با مشکل مواجه می شوید .اما بوسیله مودم هرکجا که آنتن دهد می توان ارسال sms  کرد.دوم اینکه در دریافت اس ام اس از طریق اینترنت  وقتی تعداد اس ام اس زیاد باشد اگر بخواهید لیست آحرین پیام هایی را که دریافت کردید را ببینید دچارمشکل می شوید چون سرعت پایین اینتر نت  باعث می شود که شما پیام های تازه رسیده را نبینید بلکه پیام های چند دقیقه قبل را ببینید اما در رابطه با مودم چون نرم افزار بر روی کامپیوتر نصب می شود شما چه در ارسال و چه در دریافت همزمانی بسیار بالایی دارید سوم اینکه در ارسال  پیام کوتاه از طریق اینترنت شما وابسته به یک شرکت می باشید و به عنوان مثال باید شارژ تعداد  20 هزار تا sms  را بپردازید تا بتوانید ارسال کنید اما وقتی یک مودم و نرم افزار بر روی کامپیوتر داشته باشید به هیچ شرکتی وابستگی ندارید و مادام العمر می توانید ارسال اس ام اس  داشته باشید و هزینه پیام کوتاه بر روی سیم کارت شما می آید و مجبور نیستید مبلغ پیام کوتاه را در ابتدا نقدا پرداخت کنید. و مهمتر از همه اینکه اکثر مالکان خطوط همراه شماره های تبلیغاتی را بسته اند و تبلیغات را نگاه نمی کنند ولی مثلا اگر شما اس ام اس از یک شماره همراه ناشناس دریافت کنید 100 در صد می خوانید و با توجه به قابلیت نرم افزار که با شماره سیم کارت شما ارسال می کند 100 در صد تبلیغ یا متن شما خوانده می شود.

   

 

+98 (21)  22657723 -  0912 3007300 - Info@faraneda.com