گروه مهندسی ایران ندا در سال 1378 با هدف به کارگیری فناوری های نوین ارتباطات و اطلاعات ICT در بخش های صنعتی، تجاری، تولیدی، فرهنگی، خدماتی و آموزشی و در جهت عمومی کردن این تکنولوژی تاسیس شده و تا به امروز با صرف هزینه های ریالی و زمانی در کارنامه خود بیش از 26000 ساعت کار کارشناسی، طراحی بیش از 1800 سایت دولتی و خصوصی و نیز بیش از 3600 پروژه در زمینه های مختلف وب سایت، CD مالتی مدیا، فیلم و ... ثبت کرده است.
.

 


همه تلاش تیم طراحان ما متشکل از متخصصین گرافیکی، برنامه نویسان تحت وب، کارشناسان بانک های اطلاعاتی، فیلمسازان و ...، با بهره گیری از کلیه متدهای جدید طراحی بر آن است تا بتوانند صفحات پویا و مبتنی بر بانک اطلاعاتی شما را طراحی، ارائه و پشتیبانی کنند.

ضمن اینکه با تهیه انواع بسته های نرم افزاری تحت وب سرعت تولید را افزایش داده و در عین حال باعث کاهش هزینه های طراحی سایت شوند.

.

هم اکنون مفتخریم با کوله باری از تجربه در طی اجرای صدها پروژه عملیاتی در حوزه های اینترنت، اینترانت و شبکه های WAN و LAN با حضور کادری متخصص و مجرب، و با بهره گیری از آخرین فناوری های موجود و مهیا نمودن امکانات سخت افزاری مناسب مشاور و همراه شما در سراسر جهان باشیم.
 

 تلفن های ما  : 26208020 -  09123007300

برای واحد جدید دکوراسیون پرده و کاغذ دیواری به آدرس زیر مراجعه کنید

طراحی و اجرای دکوراسیون , منزل , اداریHome Furnishing www.parakco.com

---------------------------------------------------------------------------------------------

info@faraneda.com

 

  


 

 

 

 

 

 

 

© 2017  All rights reserved.                                                                  
تعداد بازديدكنندگان
183221
BY : www.IranNeda.com